تولید و چاپ پرچم های تشریفات، رومیزی و اهتزاز

پرچــــم سمبل گران بهـــا و نماد ارزشمند کشورهاست. چاپ پرچم در کلیه نقاط جهان اعم از پرچمهای ملی و تبلیغاتی کـاملا مرسوم بوده و بسته به هدف مورد استفـــــاده قرار میگیرد. طــرح های نقش بسته بر روی پرچــــم دارای تاریخچه و پیشینه ارزشمند کشورها و سازمانهـا و شرکتهاست که پرچــــم چـی با توجه به اهمیت این موضوع اقدام به چاپ پرچم می نماید. ما به عنوان یکی از پر سابقه ترین تولیـــد کنندگان پرچم در ایران محصولی به شما ارائه خواهیم کرد که ماندگار باشد.با ما در ارتباط باشید.

لیست کلی پرچم ها:


چاپ پرچم      
چاپ روی تیشرت تبلیغاتــی به صورت چاپ دیجیتـــال همراه با چاپ عکس و طرح دلخواه شما

تیشـــــرت از اواخر قرن 18 میلادی در ابتــــدا برای محیط های کاری گرم اعم از معدن طراحی شد ولی بعد از گذر زمان به دلیل خنک بودن و پوشیدن راحت آن مورد توجه و استفاده عام قرار گرفت که امروزه به عنوان یک البســـه مهم تلقی می شود. چــاپ تیشرت تبلیغاتی یکی از راهکارهای موثر و تاثیر گذار در تبلیغات محسوب می شود که علاوه بر اینکه می تواند لباس فـرم سازمانی یا هـدیه به اشخاصی باشد که با شما در تعـامل هستند مطمعنا استفاده از آن تبلیغ عمومی از حرفه و کار شماست. پرچم چی از مراکز تخصصــی تولید و چاپ تیشرت است که می تواند شمــــا را در این تبلیغ گسترده به بهترین نحو ممکن همراهی کند.با مـــا در ارتباط باشید.

لیست کلی تیشرت ها


چاپ تیشرت 
چــاپ لیوان سرامیکی ( چاپ ماگ تبلیغاتی) همراه با طــــــرح و عکس دلخـــواه شمــا

چاپ لیـــوان یکی از تخصص هـــای پرچـم چــــی است. چـاپ عکس روی لیـــوان و همچنین چاپ لگو و طــرح شما با رنگبندی کاملا شفاف بر روی لیــوان از تواناییهای بارز پرچــم چــی می باشد. این لیوانهـــا در انواع مختلف به همـراه رنگ بندی های متنوع قـــابل عرضه می باشد که بسته به نیاز شمـــا قابل انتخاب است. چاپ روی لیوان به عنوان یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی در دنیا شناختــــه می شود که با هزینــه اندک تبلیغی ماندگــــار را برای شما به جــا می گذارد و همچنین می تواند هدیـــه ای زیبا برای ارائـه به عزیزانتـان باشد. چاپ لیـوان در پرچم چی محدودیت ندارد. با مـا در ارتبـــاط باشیــد.

لیست کلی لیوانها


چاپ روی لیوان