بازپردازی تولید تیشرت سابلی میشن تولیدی پرچم اهتزاز ایران تیشرت سفید مردانه فروش تیشرت آستین بلند اسپان فروش لیوان حرارتی فروش لیوان سرامیکی فروش پازل فروش پرچم تشریفات ایران قیمت پرچم اهتزاز کشورها لیست قیمت دستگاه پرس حرارتی لیست قیمت پرچم لیوان سرامیکی رنگی با قاشق واردات لیوان سرامیکی پایه پرچم تشریفات خورشیدی پایه پرچم شکل تی پرس حرارتی صد در صد و پنجاه سانتیمتر پرس حرارتی چهل و پنج در پنجاه سانتی متر پرچم اهتزاز تبلیغاتی ساتن پرچم تبلیغاتی پرچم تشریفات ایران گلدوزی پرچم دستی تبلیغاتی پرچم رومیزی ایران جیر پرچم رومیزی خارجی پرچم مخروطی چاپ تیشرت آستین کوتاه چاپ دیجیتال پرچم اهتزاز آرم چاپ روی تیشرت چاپ روی تیشرت پلی استر پنبه چاپ روی لیوان چاپ روی لیوان سرامیکی سفید چاپ عکس روی تیشرت چاپ عکس روی فرش چاپ فرش چاپ لیوان چاپ لیوان جادویی چاپ ماگ تبلیغاتی چاپ پرچم چاپ پرچم رومیزی ایران چاپ پرچم مذهبی
 
پرچم چی به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز چاپ دیجیتـــال بر روی انواع تیشرت مشغول به فعــالیت می باشد.این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه در جنس پارچه و رنگ چاپ توان تولید محصولی با کیفیت همراه با عکس و طرح دلخواه شما را داراست. تیشرت ها در انواع گـــــوناگون و در سایزهــــای مختلف عرضه می شود که قـــابل انتخاب می باشد. چــاپ تیشرت در پرچـم چـی محــدودیت رنگ ندارد. بـا مـا در ارتبـــاط بـــاشید.

تیشرت آستین بلند اسپان: نوع یقه گرد

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

نمونه دیگری از تیشرت آستین کوتاه اسپان مدل آستین بلند آن است که با همان مشخصات و کیفیت تولید و عرضه می شود. تیشرت آستین بلند اسپان از جنس پلی استر پنبه با کیفیت بالا تولید شده که مثال زدنیست.چاپ انجام شده بر روی این نوع تیشرت از نوع سابلیمیشن بوده که بستر مناسب چاپ این نوع تیشرت موجب تولید محصولی با بالاترین کیفیت چاپ ممکن می شود. تیشرت ها در سایزهای گوناگون قابل عرضه می باشد.با ما در ارتباط باشید.
 
تیشرت سفید اسپان: نوع یقه گرد

رنگ: سفید

نوع چاپ: سابليميشن و 100% قابل شستشو

چاپ روی تیشرت سفید اسپـــان از پرطرفــدارترین تیشرت های تبلیغـــاتی می باشد که عمومــــا عمده سفارش مشتریان از این نوع تیشرت می باشد. پارچه مورد استفاده از بهترین نوع خود بوده که دارای لطافت زیادیست همچنین وضوح چـــاپ با تنوع رنگی بالا همراه با قیمت مناسب این تیشرت، توانسته نظر اکثریت مشتریان را به خود جلب کند. چاپ روی این تیشرت از نـوع سابلیمیشن می باشد که در نوع خود بی نظیر است. این نوع چاپ هیچ محدودیتی در رنگبندی طرح ندارد و به دلیل تثبیت رنگ بالا کاملا قابل شستشو مــــی باشد. پرچم چی به عنـوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تیشرت در ایران این محصول را با بهترین نوع کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. با ما در ارتباط باشید.

تیشرت ملانژ: نوع یقه گرد

رنگ: طوسی

نوع چاپ: سابليمیشن و 100% قابل شستشو

تیشرت ملانژ نوع دیگری از تیشرت های تبلیغاتی می باشد که ظاهر خاص تری نسبت به تیشرت اسپان سفید دارد. رنگ این تیشرت طوسی روشن بوده که با تنوع رنگی چاپ بر روی آن جلوه زیبایی از تیشرت را به نمایش می گزارد. چاپ روی این تیشرت از نـــوع سابلیمیشن می باشد که با توجه به نامحدود بودن رنگ در چاپ طرح و همچنین ثبات رنگی بالا در نوع خود بی نظیر است.با ما در ارتباط باشید.