بازپردازی تولید تیشرت سابلی میشن تولیدی پرچم اهتزاز ایران تیشرت سفید مردانه فروش تیشرت آستین بلند اسپان فروش لیوان حرارتی فروش لیوان سرامیکی فروش پازل فروش پرچم تشریفات ایران قیمت پرچم اهتزاز کشورها لیست قیمت دستگاه پرس حرارتی لیست قیمت پرچم لیوان سرامیکی رنگی با قاشق واردات لیوان سرامیکی پایه پرچم تشریفات خورشیدی پایه پرچم شکل تی پرس حرارتی صد در صد و پنجاه سانتیمتر پرس حرارتی چهل و پنج در پنجاه سانتی متر پرچم اهتزاز تبلیغاتی ساتن پرچم تبلیغاتی پرچم تشریفات ایران گلدوزی پرچم دستی تبلیغاتی پرچم رومیزی ایران جیر پرچم رومیزی خارجی پرچم مخروطی چاپ تیشرت آستین کوتاه چاپ دیجیتال پرچم اهتزاز آرم چاپ روی تیشرت چاپ روی تیشرت پلی استر پنبه چاپ روی لیوان چاپ روی لیوان سرامیکی سفید چاپ عکس روی تیشرت چاپ عکس روی فرش چاپ فرش چاپ لیوان چاپ لیوان جادویی چاپ ماگ تبلیغاتی چاپ پرچم چاپ پرچم رومیزی ایران چاپ پرچم مذهبی
 
چاپ لیـــوان یکی از تخصص هـــای پرچـم چــــی است. چـاپ عکس، لگو و طــرح شما با رنگبندی کاملا شفاف بر روی لیــوان از تواناییهای بارز پرچــم چــی می باشد. این لیوانها در انواع مختلف به همراه رنگ بندی های متنوع قابل عرضه می باشد که بسته به نیاز شما قابل انتخــاب است. از نمونه های بارز لیوان های تبلیغاتی به لیوان سرامیکی سفید، دسته رنگی و لیــوان حــــــرارتی (جادویی) می توان نام برد که هر کـــدام بسته به نیاز شما قابل ارائه می باشد. لیوان به عنوان یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی در دنیا شناخته می شود که با هزینه اندک تبلیغی ماندگــار را برای شما به جا می گذارد و همچنین می تواند هدیــه ای زیبا برای ارائـه به عزیزانتان باشد. چاپ لیوان در پرچم چی محدودیت ندارد. با مـا در ارتبـــاط باشیــد.


لیوان سفید: نوع دسته دار

جنس: سرامیک

رنگ: سفید

 لیوان سفید سرامیکی ساده پرطرفدارترین نوع لیوان در امور تبلیغات و چاپ لیوان است.این لیوان به دلیل کیفیت بالا و داشتن بستر مناسب برای چاپ و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر لیوانها مورد توجه بسیاری قرار دارد. لگو یا عکس به صورت کـاملا شفاف و با کیفیت بر روی این لیوان چاپ می شود که کاملا ماندگار بوده به همین دلیل کاملا در شستشو مقاوم است. با ما در ارتباط باشید.
 
لیوان رنگی: نوع دسته و داخل رنگی

جنس: سرامیک

رنگ: قرمز، نیلی، زرد، سرمه ای، سبز، نارنجی، مشکی

این مدل از لیـوان دارای بدنه سفید بوده ولی دستــه و داخل لیـوان به صورت رنگی (همرنگ) می باشد.تفــاوت این لیوان با لیوانهای ساده فقط در رنگی بودن دسته و داخــل آن هست که این رنگهـا به صورت استـــاندارد بر روی لیـوان تثبیت هستند که جای نگـــرانی برای مصرف کننده باقـی نگذارد.از ویژگی های این لیوان تنوع رنگی زیاد این محصول است که می توان آن را با رنگ لوگو و یا زمینه چاپ هماهنگ کرد که جلوه بسیار زیبایی به کار شما میدهد.این لیوان در مدل دیگری به همراه قاشق قابل عرضه است.با ما در ارتباط باشید.
 
لیوان حرارتی: نوع حرارتی (جادویی)

جنس: سرامیک

رنگ: در حالت سرد مشکی و در حالت گرم سفید

لیوان حرارتی (لیوان جادویی) به دلیل سبک ساختار منحصر به فرد خود مورد توجه بسیــاری قـــرار گرفته است.رنگ بیرون لیــوان از مواد خاصـی ساخته شده که به حرارت واکنش نشان می دهد یعنی بدان معناست که این لیوان در حالت عادی در دمـای معمولی کاملا به رنگ مشکی می باشد و حتی چاپی که روی آن انجام شده مشخص نیست اما وقتی درون لیوان مایع گرمی ریخته شود لیوان واکنش نشان داده و به آرامی تغییر رنگ میدهد و به رنگ سفید تبدیل می شود سپس چاپی که روی لیوان بود نمایان می شود.لیوان حـــرارتی (جـادویی) میتواند هدیه زیبا و خاص برای عزیزانتان باشد و همچنین می تواند راهکاری خاص جهت تبلیغات کسب و کار شما نسبت به دیگران باشد که تا مدتها در ذهن مشتــری تداعی می شود.با مـا در ارتباط باشید.