امروز: یکشنبه، 31 تیر 1397

چاپ پرچم

06/24 1396

 او در ادامه از موفقیت کمپین های تبلیغاتی که تاکنون اجرا شده خبر داده و افزود: بر اساس شاخص های که توسط واحد تحقیقات مجموعه تعریف شده است به جرات میتوان گفت: طرح های تبلیغاتی اثرگذاری بسیار خوبی داشته اند و استقبال مشتریان باعث شده تا نسبت به اجرای طرحهای تبلیغاتی بیشتر و گسترده تر در آینده تصمیمات قاطع تری درمجموعه اخذ شود، چرا که فروش بیشترنتیجه اقدامات انجام شده می باشد.
وی همچنین از دکور داخلی و چیدمان خاص شلف های فروشگاه های نسل جدید و تخفیف های بالا به عنوان عوامل مهم جذب بیشتر مشتریان رفاه یاد کرده و افزود: براساس استراتژی مدیریتی مجموعه پرسنل تحت آموزشهای خاص برخورد با مشتری و حتی گروهای خاص مسول چیدمان شلف ها شده اند که نظارت کامل بر قرارگرفتن و ترکیب گروه های کالایی کنارهم انجام می شود.
ازسویی محیط خاص فروشگاهی در کنار تخفیف ها عامل مراجعه مخاطبان به این مجموعه تلقی میشود.
اما تخفیف ها نیز نباید نادیده گرفته شوند و درتعاملی که با تامین کننده ها برقرارکردیم گاهی درصد سودمان از برخی کالاها به صفر میرسد و به نوعی تمام هفته تحت پوشش طرح های تخفیفی قرار دارند.

مدیر بازاریابی فروشگاه زنجیره ای رفاه گفت: یکی از طرح هایی که برای توسعه شبکه فروشگاهی دردست اقدام داریم، طرح اعطای نمایندگی رفاه به سوپرمارکت های سراسرکشور است که آنها میتوانند از مزایای این مجموعه در مورد تامین کالاها با قیمت مناسب ازتامین کننده های رفاه و همچنین نظارت برسیستم آی تی و نیز خدماتی که باشگاه مشتریان ارئه میکند و تجهیزات فروشگاهی و... برای خود و مشتریانشان بهره مند شوند و درمقابل تحت برند رفاه قرار داشته باشند، این طرح در ایجاد اشتغال نیز تاثیرگذار بوده است. "کمالی" مدیر خلاقیت این کمپین در آژانس "بلندگو" نیز اظهار داشت: طراحی این کمپین و برپایی جشنواره های بزرگ فروش و انتخاب تعداد بالایی خودروی برلیانس و تخفیف هایی که شامل 4هزارقلم کالا بود، همگی این ذهنیت را ایجاد کرده که عنوان انتخاب شده برای کمپین نیز متناسب با آن باشد و لذا شعار "رفاه رویایی" را انتخاب کردیم و در کنار پوسترهایی که عکس جوایز ارزنده را تبلیغ میکرد قراردادیم.

وی جذابیت داشتن طرحای تبلیغاتی که درقالب های بیلبورد و آگهی های تلویزیونی و تبلیغات درون فروشگاهی هستند را عامل مهم موفقیت یک کمپین میداند.

دسته بندی: وبلاگ
بازدیدها: 276 نظرات: 0 نویسنده: support

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود