امروز: یکشنبه، 31 تیر 1397

چاپ پرچم

04/30 1396

موفقیت چنین رویکردی در امر تبلیغات و آثار مثبت آن برای کسب و کار مساله ای اثبات شده، محسوب می شود. شاید هم اکنون نیز روی میز کار شما خودکارهایی با نوشته های تبلیغاتی موجود باشد. در این میان مدیران زیرک و صاحبان کسب و کار از تهیه و ارائه هدایای تبلیغاتی کوتاهی نمی کنند. از منظر روانشناسی نیز ذهن انسان به دریافت هدیه و کالای مجانی واکنش مثبت نشان می دهد. خوب در شرایطی که همه چیز برای یک نتیجه گیری مناسب آماده است، نباید فرصت را از دست داد. فقط کافی است مقداری هزینه کنید.

برخی از کالاهای پیشنهادی به عنوان هدیه ای برای مشتری:
لیوان با لوگو، شعار و اطلاعات کسب و کار مربوطه
خودکار با لوگو، شعار و اطلاعات کسب و کار مربوطه
جاکلیدی با لوگو، شعار و اطلاعات کسب و کار مربوطه
دفترچه یادداشت و تقویم با لوگو، شعار و اطلاعات کسب و کار مربوطه
انواع ساعت با لوگو، شعار و اطلاعات کسب و کار مربوطه

موارد فوق بیشتر حالت عمومی داشته و در انواع کسب و کار قابلیت ارائه به مشتری را دارند. البته می توانید نگاه تخصصی تری نیز به کسب و کار خود و انتخاب هدایا داشته باشید. به عنوان مثال اگر فروشنده رایانه و لوازم جانبی آن هستید، می توانید از موشواره (ماوس) با نام و اطلاعات مربوط به فروشگاه خود، استفاده کنید. قطعا اگر مقداری خلاقیت وجود داشته باشد هدایای بسیار جذابی برای جلب نظر مشتریان می یابید.

نکته: دفاتر تبلیغاتی هدایای مدنظر شما را با قیمت های مختلف برایتان آماده خواهند کرد و این رویکرد صاحب کسب و کار به فعالیت تجاری خود و میزان احترام به مشتری است که سطح کیفی هدایا را مشخص می کند برای مثال می توانید یک خودکار تبلیغاتی با کیفیت نه چندان مناسب پلاستیک بدنه و چاپ روی آن را سفارش دهید یا اینکه یک خودکار با کیفیت به همراه چاپ و طرح جذاب را برای مشتریان خود مدنظر داشته باشید.
بی شک انتخاب و دست و دلبازی شما آینده محصول تبلیغاتی را مشخص می کند؛ اینکه روانه سطل زباله شود یا برای مدتها همراه مشتری عزیز شما باشد!

دسته بندی: وبلاگ
بازدیدها: 298 نظرات: 0 نویسنده: support